Úvod »Kojenecké láhve» Kojenecká láhev Dr.Brown´s Široké hrdlo 120ml plast


        

Kojenecká láhev Dr.Brown´s Široké hrdlo 120ml plast

555

 

Dostupnost: Ihned k odeslání
Číslo produktu: 15303
Výrobce: Dr.Brown´s
Dodací lhůta: skladem 1ks
naše cena bez DPH: 177,7 Kč
naše cena s DPH (21 %):
215,0 Kč

Kompletní specifikace

Tyto nové plastové láhve poskytují všechny pozitivní funkce a zdravotní výhody, které jsou typické pro kojenecké láhve Dr. Brown 's.

Kojenecká láhev Dr.Brown 's redukuje výskyt koliky, říhání, zvracení a nadýmání díky redukovanému negativnímu tlaku a vzniku vzduchových bublin .

Pomáhá zachovávat vitaminy C, A, E .Krmení je podobné jako při kojení .

S unikátním patentovaným vnitřním systémem přisávání vzduchu :

1. Patentovaný systém s vnitřním průtokovým ventilem eliminuje vakuum a vznik vzduchových bublin. Vzduch vchází do hrdla láhve a je odváděn přímo přes systém vnitřních průtokových ventilů

2. Vzduch prochází trubicí ventilu mimo tok mléka směrem ke dnu láhve

3. Dítě je krmeno pohodlněji, protože ventil umožňuje sání bez nežádoucího negativa - vakua nebo diskomfortu z přijímaných vzduchových bublin. Což pomáhá redukovat koliku, říhání a nadýmání. Ventily zabraňují směšování mléka se vzduchem a tvorbě bublin, vakuovému tlaku a zablokování dudlíku

4. Mléko nebo výživa volně teče přes dudlík a vzduch je odváděn nahoru směrem ke dnu láhve. Tento pozitivní tlak eliminuje kolaps dudlíku a pomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak.

Každá láhev dr. Brown 's obsahuje v balení dvoudílný patentovaný vnitřní ventil, silikonový dudlík (stupeň 1), čistící kartáček .